top of page

NASIL BİR  DİYET UYGULUYORUZ?

Uyguladığımız diyet ‘x’ diyeti olarak tanımlanabilen bir diyet olmamakla beraber, bizler, sizlerin beslenme alışkanlıkları, sağlığı, yaşam standartları ve beklentilerini değerlendirerek, tam anlamıyla sağlıklı beslenme programları düzenlemeyi hedefleyen bir ekibiz. Önceliğimiz ise diyet olarak adlandırılan ancak temelinde sağlıklı beslenme yatan bu sürecin ilk aşaması olan sürdürülebilirlik ilkesi. İlkemizin doğrultusunda, şu saatte mutlaka şu yenmeli gibi katı kurallar uygulamıyor ve öncelikle her danışanımızın beslenme ve hayat düzenine göre esneklikler tanıyoruz, böylelikle sağlanan kilo kaybından sonra verilen kiloları geri almayı engellemeyi hedefliyoruz. Her zaman prensibimiz beslenmenize göre hayatınızı düzenlemek yerine hayatınıza uygun beslenme programları oluşturmak. 

Diyet hizmetini merkezimizde almak isteyen danışanlarımızla her hafta yüz yüze görüşmelerimizi planlıyoruz. Bu görüşmelerde danışanlarımızın her hafta vücut analizlerinizi yapıyor, diyet haftasını ve sonraki haftayı değerlendirip diyetlerini revize ediyoruz.

Covid-19 Pandemi sürecinde merkezimize gelemeyen danışanlarımızla ise online olarak görüşerek, evlerinde bulunan tartılarında hafta bir kez tartılmalarını ve bel çevre ölçümlerini bizlere bildirmelerini istiyor, randevularını aldıkları saatte kişileri arayarak görüşmelerimizi gerçekleştiriyor ve diyetlerini revize ederek gönderiyoruz.

Randevu günleriniz dışında da soracağınız sorular ya da yaşadığınız sorunlar için sizinle haftanın her günü iletişim halinde oluyoruz. Sizi olduğunuz hayattan alıp başka bir hayata sürüklemiyor, sürdürdüğünüz hayatın içindeki sizin yaşam kalitenizi yükseltiyoruz.

nasıl bir diyet uyguluyoruz

bottom of page